דלג לתוכן הראשי

עיצוב גינה בבית פרטי

יצירת גינה פרטית יפה, מושקעת וגם כזו שמשתלבת באופן הרמוני עם סביבתה, היא חלומם של בעלי בתים רבים, ובייחוד בעידן כמו היום שהשאיפה היא להיות כמה שיותר בחוץ ובמרחבים. יחד עם זאת, עיצוב גינה בבית פרטי הוא משימה לא פשוטה, כזו החורגת מעבר לאסתטיקה בלבד. זוהי משימה הנדרשת לשלב בין אלמנטים טבעיים שונים וכאלה שלא, כדי ליצור מרחב בהתאמה אישית העונה על כל הצרכים. לעתים קרובות, יש את אלה, המנסים לעשות את זה באופן עצמאי, ומונעים על ידי הרצון ליצור גינה העונה לחזון האישי. אולם, המלכודות בהתמודדות עצמאית זו הן רבות והן עלולות להוביל לטעויות לא מכוונות עקב חוסר מומחיות בתחום הגינון ועיצוב הגינות. סיוע של חברה, המתמחה בכך היא הפתרון הנכון והדרך להפוך את השטח החיצוני הצמוד לבית לגינת החלומות.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים שירותי עיצוב גינה בבית פרטי?

רגע לפני שאתם מזמינים שירותי עיצוב גינה בבית פרטי, חשוב שתיקחו בחשבון את הפרמטרים הבאים:
  1. הגדרת התקציב לפרויקט עיצוב הגינה הוא אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך. תקציב מוגדר היטב משמש כבסיס ליצירת תוכנית עבודה מפורטת, המבטיחה תוצאה סופית, העונה על הציפיות תוך הימנעות מהוצאות כספיות בלתי צפויות ומתוכננות.
  2. פינוי והכנת הקרקע הוא נקודה חשובה נוספת, המצריכה פינוי של פסולת, צמחייה קיימת ומערכות צנרת והשקיה מיושנות. כל זאת על מנת להכין את הקרקע ואת המרחב עצמו לגינה החדשה, עם כל המשתמע בכך.  
  3. בחירת שיטת השקיה המתאימה לצרכי הגינה, וזה כולל התקנת המערכת והגדרת לוחות זמנים להשקיה מתאימה, תוך התחשבות בתנאי השטח, כמו גם בצמחייה שאותה משלבים.
  4. הצמחייה הנבחרת היא נקודה נוספת, חשובה לא פחות שגם אותה כמובן יש לקחת בחשבון. בחירת הצמחים נעשית בדרך כלל במהלך סיור במשתלה, הכולל שיתוף פעולה בין הלקוחות לבין החברה המציעה את שירותי העיצוב, כדי להבטיח שהצמחייה הנבחרת תשגשג בתנאים הספציפיים של האזור.
  5. על מנת להבטיח את יופייה וכשירותה של הגינה לאורך זמן, יש לקחת בחשבון את המערכות הקיימות, לרבות התאורה, ההשקיה והחשמל. בחינת המערכות הללו מבטיחה שהגינה החדשה שתוכננה לא רק תהיה מושכת מבחינה ויזואלית אלא גם בת קיימא ופונקציונלית.

מה כולל שלב התכנון במסגרת שירותי עיצוב גינה בבית פרטי?

שלב התכנון שלפני עיצוב הגינה בפועל מובל גם הוא על ידי איש מקצוע המתמחה בתכנון ועיצוב גינות. בעל מקצוע זה, הבקיא בניואנסים של האזור הספציפי, לוקח על עצמו את המשימה לעצב את האזור, תוך התייחסות הן לפן האסתטי והן לפן הפונקציונאלי. הדבר כרוך בבחינת אלמנטים עיצוביים שונים כגון מסלעות, אלמנטים העשויים אבן ועץ, כניסות קיימות, יציקות חיצוניות ותוכנית ניקוז למניעת הצפה פוטנציאלית. לאחר מכן יוצר בעל המקצוע תכניות מתאר, הדמיות ומפרטים כדי לספק ייצוג חזותי של הגינה לפני שלב הביצוע, על מנת להבטיח שביעות רצון מרבית והתאמה מדויקת לשטח ולצרכים הקיימים.
תהליך העיצוב כולו מצריך פגישת היכרות ראשונית, הכולל סיור בגינה הקיימת, מה שעוזר בהבנת דרישות השטח. רק לאחר מכן מתחיל תהליך התכנון והעיצוב, כולל בחירת הקונספט העיצובי המוביל. השלב הבא הוא הכנת תכניות ממוחשבות המתבססות על פרמטרים חשובים, כמו מדידות השטח, תוכניות מערכות השקיה, סידורי הצמחים, תאורה ועוד. כל אלה מהווים קו מנחה לעבודת העיצוב כולה והוצאתה אל הפועל בשלב מתקדם.

עיצוב גינה בבית פרטי בדגש על אקולוגיה – כיצד זה בא לידי ביטוי?

עיצוב גינה בבית פרטי בדגש על אקולוגיה מצריך גישה מוקפדת שמטרתה יצירת גינה ידידותית לסביבה. במסגרת הליך זה מתמקדים בניצול משאבי הטבע הקיימים באזור, לרבות צמחייה ומקורות מים, כדי ליצור גינה הדורשת התערבות מינימלית. גינה אקולוגית נועדה להתאים בצורה הרמונית הן לצרכי המשתמשים והנהנים ממנה והן לתנאי הסביבה המשתנים ללא הרף, תוך הפגנת עמידות מול תנודות אקלים ושינויים עונתיים. מה שמייחד עיצוב גינה בבית פרטי שהיא גינה אקולוגית הוא המחויבות שלו להימנע מחומרים מזיקים כמו חומרי הדברה, דשנים וכימיקלים, תוך התאמה לעקרונות שמעדיפים את הסביבה.
הדגש על אקולוגיה בעיצוב גינות הוא הרבה מעבר להימנעות מכימיקלים מזיקים. הוא כרוך במיקום אסטרטגי של צמחים מקומיים המתאימים היטב לאקלים הקיים, ובכך הפחתת הצורך בהשקיה ותחזוקה מוגזמת. שילוב אלמנטים כגון קומפוסט וחיפויים שונים משפר עוד יותר את בריאות הקרקע, ותורם לאיזון האקולוגי הכולל של הגינה. העיצוב עשוי לשלב גם מערכות לאיסוף מי גשמים, תאורה חסכונית באנרגיה, ויצירת בתי גידול לחיות מקומית. על ידי שילוב העקרונות האקולוגיים הללו בתהליך העיצוב, אפשר ליהנות מגינה שלא רק משפרת את המראה הכולל של הבית, אלא גם תורמת באופן פעיל למערכת האקולוגית השלמה שמסביב.

עיצוב גינה בבית פרטי עם בריכה – מה נלקח בחשבון?

עיצוב גינה בבית פרטי עם בריכה כרוך בגישה רב-גונית לשילוב חלק של תכונת המים בנוף הכולל. בעבודה עם בר גינון, המתמחה ביצירת גינות עם בריכות, מתחשבים בסגנונות בריכות שונים, לרבות בריכות בטון בהתאמה אישית המציעות גמישות ואפשרויות עיצוב יצירתיות. התהליך מתחיל בתכנון קפדני של אדריכל נוף או מעצב גינות שמקפיד על עמידה בהיתרים הנדרשים מהרשויות המקומיות. שילוב בריכה כרוך במתן מענה לצרכי תשתית כמו חפירה לשטח הבריכה, הכנת האתר להתקנת בריכה, ובעיקר, תיאום העיצוב עם האסתטיקה הכוללת של הגינה הפרטית.
מעבר להיבטים הלוגיסטיים, לשיקולים אסתטיים יש תפקיד מכריע בעיצוב גינה ממוקדת בבריכה. אדריכל הנוף לוקח בחשבון את ההרמוניה החזותית בין הבריכה לצמחייה שמסביב, ומבטיח שילוב חלק המשפר את המשיכה הכללית של החלל החיצוני. תשומת לב ניתנת לבחירת חומרי הבריכה, אלמנטים קשים מסביב, ובחירת הצמחים המתאימים שיכולים לשגשג בסביבת הבריכה. בנוסף, גורמים כמו פרטיות, חשיפה לשמש והאווירה הרצויה מסביב לבריכה נשקלים בקפידה כדי ליצור נווה מדבר מותאם אישית שמתיישר עם החזון של בעל הבית הן לרגיעה והן לעונג ויזואלי במפלט החיצוני הפרטי שלו.

עיצוב גינת תבלינים בבית פרטי – איך זה עובד בשטח?

רבים חולמים על הקמת גינת תבלינים בגינה הפרטית שלהם ותוהים איך לעשות את זה נכון. מסתבר שזה הרבה יותר מורכב מכפי שחושבים ומוטב להיעזר במומחים לצורך המשימה. עיצוב גינת תבלינים בבית פרטי כרוך בתכנון מחושב להבטחת מרחב נגיש ומשגשג לגידול עשבי תיבול וירקות. ישנן גישות שונות לכך, כאשר הנפוצה שבהן כוללת את ייעודו של אותו אזור ספציפי קרוב למטבח לגידול כל צמחי התבלין והירקות. סידור זה לא רק מקל על גישה נוחה לעשבי תיבול טריים לבישול אלא גם יוצר חלל ייעודי ומאורגן לטיפוח מגוון של אפשרויות וגם טעמים.
לחילופין, ניתן לשלב את צמחי התבלין בכל הגינה, בהתאם לעקרונות הפרמקלצ'ר, או בעברית "חקלאות בת קיימא". שיטה זו מאפשרת מערכת יחסים אורגנית וסימביוטית יותר בין מיני צמחים שונים, כאשר צמחי מרפא ופרחים מסוימים עשויים להשלים זה את זה, להציע הגנה ויתרונות משותפים, ובכך לשמר את הצמיחה וההתפתחות האישית שלהם. גישה זו מתיישרת עם הרעיון של יצירת מערכת אקולוגית הרמונית ומגוונת בתוך הגינה הפרטית עצמה.
מי שרוצה לתת דגש רב יותר לתבלינים, קיימת אפשרות לטפח גינה שלמה המוקדשת לעשבי תיבול, ירקות ועצי פרי. קונספט זה יציג בעיקר את יופיים של צמחי התבלין, כמו לבנדר, רוזמרין, מרווה ועוד, וכך ישלב בין אסתטיקה לפרקטיות.

מהן הטעויות הנפוצות כאשר מנסים לבד לעצב את הגינה?

עיצוב גינה באופן עצמאי יכול להיות מתגמל, אך לעתים קרובות נלוות לו טעויות שונות, שמהן כדאי להימנע והן הסיבה מדוע בעל מקצוע בתחום הוא הכתובת הנכונה. שגיאה רווחת אחת היא שילוב של מגוון רחב מדי של צמחים ללא תוכנית מגובשת. בעוד שמגוון של צמחים יכול להוסיף עניין וגם צבע, אוסף מגוון מדי של צמחייה עלול לגרום לתחושה של עומס וחוסר ארגון. עיצוב גינה בבית פרטי הנעשה על ידי מקצוען מתמחה ביצירת האיזון הנכון וההרמוניה בין מיני צמחים שונים, תוך התחשבות בגורמים כמו צבע, גודל ועונתיות.
טעות נפוצה נוספת היא הסתרת הנוף שלא במתכוון. גננים חובבים עלולים לחסום בטעות נופים יפים או נקודות מוקד חיוניות על ידי הצבת צמחים או אלמנטים ויזואליים שונים בגינה ללא תכנון מקדים. חברה מיומנת לעיצוב גינות יודעת לזהות את המאפיינים הטבעיים של הנוף ולמקם בצורה הנכונה את האלמנטים כדי לשפר, במקום לחסום, את נופי הסביבה. בנוסף, עומס יתר בגינה גם הוא טעות נפוצה, וזה יכול לכלול שילוב של מספר רב מדי של אלמנטים עיצוביים. כדי להימנע מכל אלה חשוב ליצור קשר עם בעל מקצוע הבקיא בתחום, ולקחת בחשבון את הצרכים הקיימים וכן את תנאי השטח עצמו. לתת למומחים לפעול בשטח וליצור את גינת החלומות היא הדרך הנכונה וגם אם אוהבים לעבוד בגינה וליצור, כדאי להשאיר את זה לאנשים שמבינים.

רוצים להפוך את הגינה שלכם למושקעת ויפה יותר?

בר גינון ואחזקות היא הכתובת הנכונה להיעזר בה. החברה, שהוקמה בשנת 2014 על ידי גיא בר, מעמידה לרשותכם שירותי עיצוב גינה בבית פרטי בהתאמה מלאה לסגנון ולצרכים שלכם. לפרטים נוספים אודות שירותים אלה או שירותים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 054-6424248. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל עניין ובקשה.  
 
עיצוב גינה בבית פרטי
ברוכים הבאים לבר גינון ואחזקות (להלן: “האתר”). האתר מופעל ע”י גיא בר עוסק מורשה מספר 060633658 (להלן: “הנהלת האתר” או “החברה”).
האתר משמש כאתר תדמית ואתר סחר אלקטרוני אשר מציע, (בין היתר) למכירה מוצרים שונים (להלן: “המוצרים”).

כללי

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

הוראות תקנון זה ותנאי השימוש המופיעים באתר מגדירים את מערכת היחסים המשפטית בין המזמין לבין האתר, את תנאי השימוש באתר ו/או
את הזמנת המוצרים מן האתר ומעידים על הסכמת המזמין, לתנאים אלה ולתנאים נוספים המופיעים באתר.

החברה רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לעדכן תקנון זה.

תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, טבלטים למיניהם וכו’) כמו כן
הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.

אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר
(להלן: “ההוראות”), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה במסגרת האתר אם במפורש ואם במשתמע.

החברה והנהלת האתר עושים כמיטב יכולתם להציג את המידע השלם והמקיף ביותר לגבי המוצר לרבות תמונות, חרף האמור בסעיף זה יובהר, כי עלולים
להופיע באתר בתום לב וללא כוונת זדון ו/או מתוך רצון להטעות, אי דיוקים ו/או שגיאות ו/או השמטות והחברה, הנהלת האתר והאתר לא יישאו באחריות כלשהי הנובעת
מאי הדיוקים ו/או או השגיאות.

כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המזמין ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

טעות סופר בתיאור מוצר/ים לא תחייב את החברה.

תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל, וכיו”ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים,
בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה אחרת.

המועד שנרשם, לכל עניין ועניין, במחשבי החברה הוא המועד הקובע לכל דבר.

הרשמה לאתר

על מנת לבצע הזמנה של מוצרים על המזמין להירשם באתר באמצעות טופס הרשמה מקוון.

כל אדם, לרבות חברה, רשאי להשתמש באתר, לרבות לבצע רכישות באמצעות האתר, בין היתר, בכפוף להיותו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות,
, בעל כרטיס אשראי תקף ,שהונפק ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי (לעיל ולהלן: “המזמין”).

הרישום הינו חד פעמי, כאשר לאחריו המזמין לא יידרש לשוב ולהירשם בכל פעם מחדש בעת ביצוע הרכישה.

בעת הרישום באתר על המזמין להזין שם משתמש וסיסמא וכן את כתובת הדואר האלקטרוני שלו. במידה וישכח המזמין את הסיסמא, תשלח אליו הסיסמא
הקיימת כפי שהוזנה בעת הרישום הראשוני באתר לכתובת הדוא”ל אשר הוזנה באתר.

בעתיד אם וכאשר יבקש המזמין לרכוש מוצרים נוספים, יזוהה המזמין לפי שם המזמין והסיסמא שבחר.

פרטי המזמין יעודכנו בהתאם לנתונים אשר ימולאו על ידי המזמין בטופס הרישום המקוון במצוי באתר.

הנהלת האתר רשאית מעת לעת לדרוש פרטי זיהוי נוספים.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תהא רשאית למנוע מכל אדם להשתמש באתר, באופן זמני או לצמיתות על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור
הודעה על כך מראש, לרבות בכל אחד מהמקרים הבאים:

ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או הפרת הוראות הדין;

הפרת תנאי מתנאי תקנון זה;

מסירת פרטים שגויים במתכוון;

ביצוע פעולה העלולה לפגוע בפעילותו התקינה של האתר ו/או במי מהספקים ו/או בצד ג’ כלשהו;

כרטיס האשראי שברשות המזמין נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

רכישת מוצרים באתר

רכישת המוצרים תתבצע באמצעות הוספת מוצרים לסל הקניות, לאחר הוספת מוצרים לסל הקניות יזין המזמין בטופס המקוון המיועד לכך בתהליך
ההזמנה את פרטי המזמין הבאים: שם פרטי, שם משפחה, מס’ טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, בנוסף יש למסור את פרטי מקבל ההזמנה, שם פרטי,
שם משפחה, מס’ טלפון, יישוב, רחוב מס’ בית, קומה, דירה, כניסה וכל פרט מזהה אחר שיש בידיו לסייע למבצע המשלוח לאתר בקלות את הנכס אליו מתבצעת
מסירת ההזמנה לרבות הערות ומידע בנוגע לפעולת השילוח ו/או במידה ומקבל ההזמנה אינו בבית. השדות המסומנים בכוכבית קיימת חובה למלאם ובלעדיהם לא תתאפשר
השלמת ההזמנה.

על מנת למנוע כל אפשרות של תקלה במשלוח על המזמין למסור רק פרטים מדויקים ונכונים.

בעת פעולת השלמת ההזמנה יאשר המזמין את פרטי ההזמנה ואת נכונות הפרטים שמסר.

מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה וזאת לשם ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות ועל כן יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

פרטי המזמין יעודכנו בהתאם לאמור בטופס ההזמנה המקוון באתר.

מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת המוצר על ידי המזמין יחשב לביצוע הזמנה (להלן:”ההזמנה”) עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי
ורק לאחר אישור חברת האשראי ו/או לאחר קבלת אישור מפיי פאל כפי שיובהר להלן, הפעולה תאושר ויצא אישור סופי של ההזמנה, חיוב הלקוח עבור המוצר יבוצע
דרך כרטיס האשראי ו/או דרך חשבון הפיי פאל כפי שיבואר להלן והכל בכפוף להימצאות המוצרים במלאי החברה והאתר.

הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה על ידי המזמין, יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

אופן ביצוע התשלום עבור ההזמנה

התשלום עבור המוצרים יעשה באמצעות כרטיס אשראי וכל שירות דומה
, כפי שיהיה זמין לשימוש באתר, מעת לעת לפי שיקול דעתה של הנהלת האתר.

אם יבחר המזמין להשתמש בכרטיס אשראי לשם ביצוע התשלום, יתבקש המזמין למסור את פרטי כרטיס האשראי, תעודת זהות, סוג הכרטיס ותוקפו.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי התשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי אשראי שונים או אמצעי תשלום שהנהלת האתר תכבד.

לאחר שהוזנו פרטי התשלום בטופס ההזמנה המקוון, ישלח אל המזמין אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. יובהר כי אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים שהוזמנו והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו בהנהלת האתר.

מיד לאחר ביצוע ההזמנה, תבצע הנהלת האתר בדיקה של אמצעי התשלום בו השתמש המזמין, תינתן הודעה מתאימה למזמין כי ההזמנה אושרה וחשבונו יחויב בעלות השירות.

במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי או כל אמצעי תשלום אר שיהיה באותה עת, יקבל המזמין הודעה מתאימה על כך והנהלת האתר תיצור קשר עם המזמין לשם השלמת העסקה או ביטולה.

אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות המוצר הנרכש במלאי במועד האספקה המבוקש ו/במועד ההזמנה. אם לא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא הנהלת האתר מחויבת בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב למזמין כל סכום ששולם אם שולם להנהלת האתר ו/או תבטל את החיוב אם בוצע בגין פעולת הרכישה.

יובהר כי יתכנו מצבים בהם על אף שהפריט מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל הוא חסר ולא ניתן לספק אותו, במקרים אלו תבוטל העסקה ולמזמין לא תהה כל טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם על ידי הלקוח.

מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה על ידי חברת האשראי או שירות זמין אחר שאושר.

במידה והמזמין חויב בטעות על ידי חברת האשראי, על המזמין להודיע להנהלת האתר על מנת לבצע זיכוי בהתאם.

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות פטנטים, זכויות היוצרים, הדגמים, המדגמים והסודות המסחריים, הנם רכושם של החברה בלבד או של צדדים שלישיים אחרים שהרשו להנהלת האתר להשתמש בהם.

זכויות אלה חלות בין השאר על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

זכויות אלה חלות גם על שם האתר ושם המתחם (www.—–.com ) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, להשכיר ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים תמונות המוצרים וכיו”ב בלא קבלת אישור מראש ובכתב של החברה.

אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר (קישור עמוק) ואין להציג או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך שהיא, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף האינטרנט באתר במלוא וכפי שהוא, כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר וזאת תוך קבלת ההסכמה מהנהלת האתר.

הנהלת האתר רשאית להורות על ביטול של קישור עמוק גם לאחר מתן הסכמתה וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי ובמקרב זה לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי הנהלת האתר.

אחריות

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא, על תיקונם, הרכבתם ו/או החלפתם של המוצרים.

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על מידע המתפרסם באתרים חיצוניים, שאליהם ניתן להגיע באמצעות איזה מהשירותים באתר. יובהר כי החברה עושה ותעשה כמיטב יכולתה לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד.

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא בשימוש ו/או בביצועי האתר.

בכל מקרה החברה לא תישא באחריות לפעילות כלשהי של כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

סודיות ופרטיות

כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.

החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.

החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.

למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.

החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.

בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד.

בכל מקרה של מחלוקת, תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) חיפה הסמכות הבלעדית לדון בה.

הדין החל על השימוש באתר, על ההזמנה ועל תקנון זה, לרבות פרשנותו ואכיפתו של התקנון הוא הדין הישראלי בלבד.