דלג לתוכן הראשי

תכנון גינה

גינה נחשבת לאחד החללים העיצוביים והפונקציונאליים הקשים ביותר לתכנון מאחר והיא משלבת בין מגוון רחב של היבטים – היבט תכנוני, עיצובי, פונקציונאלי, פיתוח, בנייה והקמה של תשתיות רלוונטיות ועוד. גינה אשר אופיינה ונבנתה בצורה נכונה משדרגת אלפי מונים והופכת להיות אחד מן החללים הממירים והחשובים ביותר בבית. הגינה זה המקום שלנו להתנתק רגע מכל היום שעברנו, לפרוס לנו עוגה ולשתות תה תוך כדי שאנחנו נהנים מצמחייה איכותית וגינה פונקציונאלית ועיצובית. תכנון גינה איננה מלאכה פשוטה וצריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום – בר גינון ואחזקות פה לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

תכנון גינה – מה זה בעצם אומר?

אתם מעוניינים לבנות את הגינה הראשונה שלכם ושמעתם על כך שתוכלו לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתכנון גינות, יחד עם זאת אתם לא ממש בטוחים שאתם מבינים בדיוק מה זה אומר. כאשר אנחנו מדברים על תכנון גינות אנו מדברים על מספר רחב של מלאכות המתבצעות על מנת לאפיין, לתכנן ולעצב את הגינה שלנו בצורה הטובה ביותר. תכנון גינה מהווה חלק אינטגרלי וחשוב בכל הקשור לעיצוב, פונקציונאליות והקצאת ייעוד של הגינה שלנו.
תכנון גינה יעשה אל מול בעל מקצוע המתמחה בעולמות הגינון, האחזקה והתכנון אשר יאפיין את הצרכים שלנו וידע להתאים אותם למקום בהתאם לניסיון הרב שצבר. במהלך תכנון גינה אנו נרצה לעבוד בצורה יצירתית, מקורית אך באותה הנשימה לא לשכוח פונקציונאליות, דיוק והמון אמביציה.
במסגרת תכנון הגינה אנו נצטרך לתת את הדעת במגוון רחב של נושאים – עיצוביות, פונקציונאליות, התאמת צמחייה למיקום הגינה ולאקלים המקומי, בניית תשתיות, התייחסות אל כיווני שמש ואוויר, אקססוריז ופריטים ייעודיים אותם נרצה להוסיף לחלל וגם אנו נרצה להגדיר הגדרות תקציביות.

תכנון גינות – מה הוא הייעוד של הגינה?

כפי שכבר הבנתם תכנון גינות איננו הליך פשוט, טומן בחובו לא מעט תהיות ושאלות ודורש מקצועית ומיומנות. בראש ובראשונה כאשר אנחנו ניגשים לבעל מקצוע אנו נרצה לתכנן את הגינה שלנו ולשאול את עצמנו – "מה הוא הייעוד של הגינה?".
האם מדובר בגינה אשר מהווה מקום לנוח מכל נבכי היום או שמא מדובר במקום בו בעלי החיים של הבית ימצאו מקום לפרוק אנרגיה, האם מדובר במקום אשר מהווה משחקייה ומקום פורקן לנכדים ולילדים או שמא יהיה עבורנו גינת ירק בלתי מתפשרת.
לאחר שאנחנו מאפיינים את סוג הגינה שלנו, את הצרכים, את הדרישות ואת הציפיות שלנו מן הגינה אנו מגיעים בצורה טובה יותר אל התכנון.

 
הדברה טרם תכנון הגינה

המטרה המרכזית שלנו היא לשמור על הגינה שלנו חיונית ככל האפשר, לכן אנו ממליצים בראש ובראשונה לפעול להדברת האזור בו אנו מתכננים להקים ו/או לשדרג את הגינה שלנו. דרך פתרון הדברה איכותי אנו יכולים למזער ולמגר ככל הניתן חרקים ומזיקים אשר עלולים לפגוע בסביבת הגינה שלנו.

תכנון גינה בהתאמה אישית – האם זה אפשרי?

החלטתם שאתם מעוניינים לבנות גינה חדשה בשטח שלכם, אפשר להגיד שיש לכם כבר "חלום" בו אתם רואים את הגינה החדשה שלכם. יחד עם זאת אתם תוהים האם ניתן לתכנן את הגינה שלכם בהתאמה אישית לצרכים שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית או שמא עליכם להתאים את עצמכם אל "קטלוג גינות" שבלוני וידוע מראש.
אנו מאמינים כי תכנון גינה הוא יצירה לכל דבר ועניין, יצירה בה בעל המלאכה נפגש עם בעל הגינה העתידית, זורקים רעיונות אל אוויר העולם ובונים יחד סיפור חדש והרמוני. כיום יחד עם אנשי המקצוע של בר גינון ואחזקות תוכלו לתכנן גינה בהתאמה אישית לצרכים שלכם משלב האפיון ושלד הגינה, דרך בניית תשתיות ועד גמר המלאכה.
תכנון גינה איננו תהליך פשוט ויש לעשות אותו יחד עם בעל מקצוע המתמחה בעולמות התכנון, האחזקה והעיצוב אשר ידע לתת לכם מענה מלא ומקיף. חברתנו מתמחה בהקמה, אחזקה ועיצוב של גינות והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות .

"האם ניתן לתכנן גינה לבד ללא בעל מקצוע?"

במרוצת השנים פגשו משקי בית, בתים משותפים ועסקים רבים אשר תהו האם הם יכולים לתכנן גינה לבד ללא בעל מקצוע. הלכה למעשה ניתן למצוא עשרות מדריכים שונים המסבירים אודות תכנון גינה. יחד עם זאת אנו למדים כי מלאכה זו הינה מלאכה אשר צריכה להיעשות בצורה נכונה ומקצועית לצד בעל מקצוע. חוסר ניסיון בתכנון גינה עלול להוביל לאבדן כסף, משאבים, זמן רב ואף לתכנון לוקה אשר יפגע בפריון של הגינה.
תכנון לוקה עלול לגרום למגוון רחב של בעיות, לרבות – סדקים, שברים, צמחיה אשר איננה מתאימה לאקלים ו/או למקום בו מוקמה, תכנון של תשתיות ופתרונות השקיה בצורה שאינה איכותית, שימוש בחומרי גלם שאינם איכותיים וגינה לא פונקציונאלית כלל. דרך עבודה עם בעל מקצוע אנו יכולים להיות רגועים מאחר והוא ידע לתכנן את הגינה בהתאם לצרכים שלנו.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתכנון גינה

תכנון גינה איננה מלאכה קלה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים, לכן אין מן הנמנע שנרצה לבצע תכנון גינה יחד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ידע לאפיין את הצרכים שלנו הן מבחינה עיצובית, פונקציונאלית ותקציבית ולהתאים עבורנו את הפתרון הטוב ביותר עבורנו. בעל מקצוע המתמחה בתחום ידע להסתכל על התמונה הגדולה ולהתאים את עצמו ואת הרצונות שלנו אל תוואי השטח.
כיום מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות ניתן לראות עשרות ואף מאות בלי מקצוע המציגים את עצמם כמתמחים במלאכת תכנון גינות, יחד עם זאת אנו נרצה לבדוק שבעל המקצוע איתו אנו נעבוד הינו בעל ותק, ניסיון ומוניטין בתחום – בעל מקצוע זה ידע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה.
כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום אנו יכולים להיות רגועים מאחר ואנחנו נקבל מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לצד תכנון מקיף ואיכותי של הגינה, שבילי גישה, אביזרים ואקססוריז, תכנון של תשתיות והתאמה לתוואי השטח.

מה העלות של תכנון גינה?

אתם מרחק צעד אחד מפנייה א ל בעל מקצוע לשם תכנון הגינה החדשה שלכם ו/או שדרוג של הגינה הקיימת. יחד עם זאת אתם תוהים מה העלות של תכנון גינה. אנו למדים כי תכנון גינה אחד שונה מתכנון גינה אחר ולכן אין אפשרות לאמוד מחיר של תכנון גינה. כאשר אנחנו מדברים על תכנון גינות אנו רואים מגוון רחב של משתנים המשפיעים בצורה ישירה על המחיר, ביניהם – גודל הגינה, הצרכים העיצוביים שלנו, אפיון מלא של הגינה, תשתיות, ריהוט, צמחייה שנבחר, דרישות, החברה איתה אנחנו נבחר לעבוד, פתרונות תאורה והשקיה ועוד.
לכן אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לדעת מה המחיר של תכנון גינה תהיה דרך פנייה אל גיא בר גינון ואחזקות, אשר יבדוק את כל הצרכים שלכם, יכינו עבורכם תוכנית עבודה מסודרת לצד הצעת מחיר מפורטת. כך תוכלו לדעת בדיוק על מה אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתמורה.

עבודה עם בעל מקצוע – חיסכון בעלויות

בהנחה ונבצע את פעולת תכנון הגינה באופן עצמאי וללא ניסיון והבנה במטרה לחסוך כמה שקלים בפנייה אל בעל מקצוע המתמחה בתחום אנו נמצא את עצמנו מבזבזים זמן, משאבים וכסף רב. משקי בית רבים למדו על בשרם שאין קיצורי דרך ולפעמים הזול הוא היקר. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אנו יכולים לחסוך אלפי עד עשרות אלפי שקלים ממגוון רחב של סיבות:
  • אפיון מדויק לצרכים שלנו -  בראש ובראשונה כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע אנו נהנים מאפיון מדויק הנתפר בהתאמה אישית לצרכים שלנו. במהלך האפיון יבנה בעל המקצוע תוכנית מלאה עבורנו החל מבניית והתאמת תשתיות, מיקום, פונקציונאליות, עיצוביות ופריטים משלימים נוספים לגינה שלנו (מטבחי חוץ, עיצוב שבילים, פתרונות תאורה, בריכות נוי והרשימה כמובן עוד ארוכה). האפיון יעשה בצורה מקצועית לצד תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת  - כך שאנחנו יודעים בדיוק על מה אנחנו משלמים ומה אנחנו מקבלים.
  • היכרות עם אנשי מקצוע מובילים מן התחום – בעל מקצוע המתמחה בעולמות הגינון יכיר את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום מה שמהווה עבורנו יתרון גדול. נוכל לנצל את הכוח של בעל המקצוע וליהנות ממגוון רחב של מוצרים, חומרי גלם, רהיטים פונקציונאליים ועיצוביים במחירים זולים אלפי מונים מאלו שהיינו משלמים לולא היינו פועלים איתו מה שמהווה יתרון כלכלי אדיר.
  • מינימום טעויות בזמן העבודה – לאחר שתכננתם ויש לכם אפיון מלא של הצרכים שלכם אנו רואים גם חשיבות בעבודה הנעשית בצורה נכונה ומקצועית – תשתיות, פתרונות השקיה, עיצוביות, פונקציונאליות והתאמת צמחיה בצורה נכונה. עבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום מבטיח לנו מינימום טעויות בזמן העבודה, טעויות אשר יתורגמו לכסף, זמן ומשאבים נוספים אותם אנו נצטרך להשקיע.

האם ניתן לתכנן גינה בהתאם לתקציב מוגדר מראש?

 אנשים רבים נוטים לחשוב כי תכנון גינה הוא בגדר מותרות אשר רק אנשים מסוימים יכולים להרשות לעצמם אך זה לא מדויק כלל. תכנון גינה כבר מזמן הפך למוצר צריכה בסיסי עבור מאות אלפי משקי בית פרטיים, עסקים ובתים משותפים בישראל. כיום יחד עם אנשי המקצוע של בר גינון ואחזקה ניתן לתכנן את גינת החלומות שלכם תוך כדי שאתם נצמדים לתקציב אותו הגדרתם מראש. בשיחת אפיון עם אנשי המקצוע שלנו אנו נשמע את התקציבים שלכם, נדבר על החלומות שלכם ועל השאיפות שלכם מן הגינה החדשה ונעשה שיחת תיאום ציפיות.
במהלך שיחת תיאום הציפיות אנו נעבוד ללא לאות על מנת להתאים את התקציב לצרכים העיצוביים והפונקציונאליים שלכם – כך שתוכלו למקסם את התקציב שלכם ככל האפשר.

תכנון גינות – בר גינון ואחזקות

בר גינון ואחזקות הינה אחת מן החברות המובילות בצפון  בעולמות התכנון, הקמה, אחזקה ועיצוב גינות. החברה מספקת מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת החל מתכנון הקמת הגינה ועד לאחזקת הגינה בהתאם לחידושים והעדכונים בעולם הגינות. החברה הוקמה בשנת 2014 ע"י גיא בר והפכה כבר מזמן לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית .
החברה בעלת ניסיון עשיר בתחום ובעלת כל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים לביצוע המלאכה (לרבות תעודת מתקין מורשה דשא סינטטי ותעודת גוזם) החברה פועלת באזור הצפון מאזור חיפה ועד רמת הגולן ועושה הכל על מנת להישאר בקדמת הבמה ולהעניק לקהל לקוחותיה את הטוב ביותר.
אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון ולהתקשר אלינו לשיחת אפיון בה נאפיין את הגינה שלכם ונפרוץ כל תקרת זכוכית בדרך להגשמת החלום שלכם.
מחכים לכם,
בר גינון ואחזקות.
תכנון גינה
ברוכים הבאים לבר גינון ואחזקות (להלן: “האתר”). האתר מופעל ע”י גיא בר עוסק מורשה מספר 060633658 (להלן: “הנהלת האתר” או “החברה”).
האתר משמש כאתר תדמית ואתר סחר אלקטרוני אשר מציע, (בין היתר) למכירה מוצרים שונים (להלן: “המוצרים”).

כללי

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

הוראות תקנון זה ותנאי השימוש המופיעים באתר מגדירים את מערכת היחסים המשפטית בין המזמין לבין האתר, את תנאי השימוש באתר ו/או
את הזמנת המוצרים מן האתר ומעידים על הסכמת המזמין, לתנאים אלה ולתנאים נוספים המופיעים באתר.

החברה רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לעדכן תקנון זה.

תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, טבלטים למיניהם וכו’) כמו כן
הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.

אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר
(להלן: “ההוראות”), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה במסגרת האתר אם במפורש ואם במשתמע.

החברה והנהלת האתר עושים כמיטב יכולתם להציג את המידע השלם והמקיף ביותר לגבי המוצר לרבות תמונות, חרף האמור בסעיף זה יובהר, כי עלולים
להופיע באתר בתום לב וללא כוונת זדון ו/או מתוך רצון להטעות, אי דיוקים ו/או שגיאות ו/או השמטות והחברה, הנהלת האתר והאתר לא יישאו באחריות כלשהי הנובעת
מאי הדיוקים ו/או או השגיאות.

כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המזמין ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

טעות סופר בתיאור מוצר/ים לא תחייב את החברה.

תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל, וכיו”ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים,
בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה אחרת.

המועד שנרשם, לכל עניין ועניין, במחשבי החברה הוא המועד הקובע לכל דבר.

הרשמה לאתר

על מנת לבצע הזמנה של מוצרים על המזמין להירשם באתר באמצעות טופס הרשמה מקוון.

כל אדם, לרבות חברה, רשאי להשתמש באתר, לרבות לבצע רכישות באמצעות האתר, בין היתר, בכפוף להיותו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות,
, בעל כרטיס אשראי תקף ,שהונפק ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי (לעיל ולהלן: “המזמין”).

הרישום הינו חד פעמי, כאשר לאחריו המזמין לא יידרש לשוב ולהירשם בכל פעם מחדש בעת ביצוע הרכישה.

בעת הרישום באתר על המזמין להזין שם משתמש וסיסמא וכן את כתובת הדואר האלקטרוני שלו. במידה וישכח המזמין את הסיסמא, תשלח אליו הסיסמא
הקיימת כפי שהוזנה בעת הרישום הראשוני באתר לכתובת הדוא”ל אשר הוזנה באתר.

בעתיד אם וכאשר יבקש המזמין לרכוש מוצרים נוספים, יזוהה המזמין לפי שם המזמין והסיסמא שבחר.

פרטי המזמין יעודכנו בהתאם לנתונים אשר ימולאו על ידי המזמין בטופס הרישום המקוון במצוי באתר.

הנהלת האתר רשאית מעת לעת לדרוש פרטי זיהוי נוספים.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תהא רשאית למנוע מכל אדם להשתמש באתר, באופן זמני או לצמיתות על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור
הודעה על כך מראש, לרבות בכל אחד מהמקרים הבאים:

ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או הפרת הוראות הדין;

הפרת תנאי מתנאי תקנון זה;

מסירת פרטים שגויים במתכוון;

ביצוע פעולה העלולה לפגוע בפעילותו התקינה של האתר ו/או במי מהספקים ו/או בצד ג’ כלשהו;

כרטיס האשראי שברשות המזמין נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

רכישת מוצרים באתר

רכישת המוצרים תתבצע באמצעות הוספת מוצרים לסל הקניות, לאחר הוספת מוצרים לסל הקניות יזין המזמין בטופס המקוון המיועד לכך בתהליך
ההזמנה את פרטי המזמין הבאים: שם פרטי, שם משפחה, מס’ טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, בנוסף יש למסור את פרטי מקבל ההזמנה, שם פרטי,
שם משפחה, מס’ טלפון, יישוב, רחוב מס’ בית, קומה, דירה, כניסה וכל פרט מזהה אחר שיש בידיו לסייע למבצע המשלוח לאתר בקלות את הנכס אליו מתבצעת
מסירת ההזמנה לרבות הערות ומידע בנוגע לפעולת השילוח ו/או במידה ומקבל ההזמנה אינו בבית. השדות המסומנים בכוכבית קיימת חובה למלאם ובלעדיהם לא תתאפשר
השלמת ההזמנה.

על מנת למנוע כל אפשרות של תקלה במשלוח על המזמין למסור רק פרטים מדויקים ונכונים.

בעת פעולת השלמת ההזמנה יאשר המזמין את פרטי ההזמנה ואת נכונות הפרטים שמסר.

מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה וזאת לשם ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות ועל כן יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

פרטי המזמין יעודכנו בהתאם לאמור בטופס ההזמנה המקוון באתר.

מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת המוצר על ידי המזמין יחשב לביצוע הזמנה (להלן:”ההזמנה”) עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי
ורק לאחר אישור חברת האשראי ו/או לאחר קבלת אישור מפיי פאל כפי שיובהר להלן, הפעולה תאושר ויצא אישור סופי של ההזמנה, חיוב הלקוח עבור המוצר יבוצע
דרך כרטיס האשראי ו/או דרך חשבון הפיי פאל כפי שיבואר להלן והכל בכפוף להימצאות המוצרים במלאי החברה והאתר.

הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה על ידי המזמין, יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

אופן ביצוע התשלום עבור ההזמנה

התשלום עבור המוצרים יעשה באמצעות כרטיס אשראי וכל שירות דומה
, כפי שיהיה זמין לשימוש באתר, מעת לעת לפי שיקול דעתה של הנהלת האתר.

אם יבחר המזמין להשתמש בכרטיס אשראי לשם ביצוע התשלום, יתבקש המזמין למסור את פרטי כרטיס האשראי, תעודת זהות, סוג הכרטיס ותוקפו.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי התשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי אשראי שונים או אמצעי תשלום שהנהלת האתר תכבד.

לאחר שהוזנו פרטי התשלום בטופס ההזמנה המקוון, ישלח אל המזמין אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. יובהר כי אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים שהוזמנו והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו בהנהלת האתר.

מיד לאחר ביצוע ההזמנה, תבצע הנהלת האתר בדיקה של אמצעי התשלום בו השתמש המזמין, תינתן הודעה מתאימה למזמין כי ההזמנה אושרה וחשבונו יחויב בעלות השירות.

במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי או כל אמצעי תשלום אר שיהיה באותה עת, יקבל המזמין הודעה מתאימה על כך והנהלת האתר תיצור קשר עם המזמין לשם השלמת העסקה או ביטולה.

אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות המוצר הנרכש במלאי במועד האספקה המבוקש ו/במועד ההזמנה. אם לא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא הנהלת האתר מחויבת בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב למזמין כל סכום ששולם אם שולם להנהלת האתר ו/או תבטל את החיוב אם בוצע בגין פעולת הרכישה.

יובהר כי יתכנו מצבים בהם על אף שהפריט מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל הוא חסר ולא ניתן לספק אותו, במקרים אלו תבוטל העסקה ולמזמין לא תהה כל טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם על ידי הלקוח.

מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה על ידי חברת האשראי או שירות זמין אחר שאושר.

במידה והמזמין חויב בטעות על ידי חברת האשראי, על המזמין להודיע להנהלת האתר על מנת לבצע זיכוי בהתאם.

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות פטנטים, זכויות היוצרים, הדגמים, המדגמים והסודות המסחריים, הנם רכושם של החברה בלבד או של צדדים שלישיים אחרים שהרשו להנהלת האתר להשתמש בהם.

זכויות אלה חלות בין השאר על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

זכויות אלה חלות גם על שם האתר ושם המתחם (www.—–.com ) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, להשכיר ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים תמונות המוצרים וכיו”ב בלא קבלת אישור מראש ובכתב של החברה.

אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר (קישור עמוק) ואין להציג או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך שהיא, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף האינטרנט באתר במלוא וכפי שהוא, כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר וזאת תוך קבלת ההסכמה מהנהלת האתר.

הנהלת האתר רשאית להורות על ביטול של קישור עמוק גם לאחר מתן הסכמתה וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי ובמקרב זה לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי הנהלת האתר.

אחריות

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא, על תיקונם, הרכבתם ו/או החלפתם של המוצרים.

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על מידע המתפרסם באתרים חיצוניים, שאליהם ניתן להגיע באמצעות איזה מהשירותים באתר. יובהר כי החברה עושה ותעשה כמיטב יכולתה לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד.

החברה (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא בשימוש ו/או בביצועי האתר.

בכל מקרה החברה לא תישא באחריות לפעילות כלשהי של כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

סודיות ופרטיות

כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.

החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.

החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.

למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.

החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.

בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד.

בכל מקרה של מחלוקת, תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) חיפה הסמכות הבלעדית לדון בה.

הדין החל על השימוש באתר, על ההזמנה ועל תקנון זה, לרבות פרשנותו ואכיפתו של התקנון הוא הדין הישראלי בלבד.